Sayfayı Aşağı Kaydır

7 Dijital İçeriği, Tek Paketle Satın Alın.

1- Web Sitesi ✓ 2- Google SEO ✓ 3- Sosyal Medya ✓ 4- Sosyal Medya Sponsor Reklam Yönetimi ✓ 5- Alan Adı Tescili ✓ 6- Hosting + SSL Güvenlik Sertifikası ✓ 7- Kurumsal E-Posta Hizmetlerine Sahip Ol!

sosyal-1

1- Web Sitesi Tasarımı (One Page)

One Page Web Sitesi Nedir?

One Page Web; tek sayfa düzeninde hazırlanan web sitelerine denir. Tanıtım içerikli bir web sitesinde bulunması gereken temel içeriklerin tamamı tek sayfa düzeninde bölüm bölüm tasarlanarak hazırlanmaktadır.
reklamdestegi.com sizin için arayüzü uzman tasarımcılar tarafından hazırlanan one page web siteleri tasarlamaktadır.

One Page Web Sitesinin Avantajları Nelerdir?

One Page tasarım anlayışı erişim kolaylığı açısından diğer web sitelerine göre daha rahat bir kullanım sağlar. Firma profili, ürün/hizmet kategorileri, referanslar, iletişim ve sektörünüze uygun grafik tasarımlarından oluşmaktadır.

2- Google Optimizasyonu (SEO)

» Google Optimizasyonu (SEO) Nedir?

Google SEO çalışması, web siteniz ile Google arama motoru arasında verimli bir bağlantı kurulabilmesi için yapılan ve organik olarak (Google Ads - Ücretli Sponsor reklam araçlarını kullanmadan) trafik elde etmenizi sağlayan orta-uzun vadeli bir dizi çalışmalardan oluşur.

» %100 SEO Uyumlu Altyapı

reklamdesteği.com Google arama motoru sonuçlarında üst sıralarda yer almanız ve daha fazla ziyaretçiye erişerek müşteri sayınızı artırmanızı sağlayabilmeniz için Google Optimizasyon (SEO) çalışmalarını uygulamaktadır.
sosyal-2
sosyal-3

3- Sosyal Medya

» Sosyal Medya Nedir?

Sosyal Medya, kullanıcıların ürettiği içeriği yayınladığı ve paylaştığı online bir ağdır. Sosyal medya birçok kişi ve kurum tarafından aktif olarak kullanılmaktadır.
reklamdestegi.com başta Facebook ve Instagram olmak üzere işletmenizi, ürün veya hizmetlerinizi sosyal medya platformlarından tanıtmak ve daha fazla insan ile etkileşim sağlamak amacıyla tasarımlar hazırlayıp paylaşır.

» Sosyal Medya Neden Önemli?

Tüm dünyada 4.2 milyar aktif sosyal medya kullanıcısı bulunuyor.
Dünya genelinde insanlar günde ortalama 3 saat 24 dakika televizyon izliyor, 2 saat 25 dakika ise sosyal medyada vakit geçiriyor.
Verilere göre Türkiye’de nüfusun %70.8’i sosyal medya kullanıcısı.
Türkiye’de sosyal medyada geçirilen günlük ortalama süre 2 saat 57 dakika. Bu da işletmelerin ürün veya hizmetlerini tanıtmak için Sosyal Medya reklamcılığının önemini arttırıyor.

4- Sosyal Medya Sponsor Reklam Yönetimi

» Sosyal Medya Sponsor Reklam Yönetimi Nedir?

Sosyal medya reklamcılığı, kısa sürede on binlerce kişiye ulaşmayı hedefleyen bir reklam türüdür. Sosyal medya reklam kampanyaları ile kullanıcılarla olan etkileşimler kolayca ölçümlenebilir. Bu ölçümleme sonucunda dijital pazarlama stratejinizi ve yönteminizi daha doğru bir şekilde belirleyebilirsiniz.

» Sponsor Reklam Yönetimi Nedir?

reklamdesteği.com Güçlü bir iletişim dili ile etkileşimi arttırmak, beğeni, yorum, paylaşım gibi eylemleri çoğaltmak amacıyla sosyal medya platformlarındaki sponsor reklamların hangi stratejilerle yapılması gerektiğini belirleyerek uygular.
sosyal-4
sosyal-5

5- Alan Adı Tescili (Domain)

» Alan Adı Tescili (Domain) Nedir?

Domain yani diğer adıyla alan adı web sitenizin adresidir ve internette bulunmanızı sağlar. Örneğin, www.reklamdestegi.com URL'si bir domain yani alan adıdır. Alan adı tescili ise web adresi adınızın belirlediğiniz süreler içinde sizin adınıza kayıt edilmesi işlemidir.

» Domaini kalıcı olarak satın alabilir miyim?

Sonsuza kadar sizin olacak bir domain satın alamazsınız. Alan adı lisansınızı domain kayıtlarından en fazla 10 yıllığına kiralayabilirsiniz. Bu süre içinde tüm kullanım hakları size ait olacaktır. Tescil yenilemesini devam ettirmek istediğinizde alan adı size ait olmaya devam edecektir.

6- Hosting + SSL Güvenlik Sertifikası

» Hosting Nedir?

Web sitenizin görüntülenebilmesi için fiziksel bir sunucu sistemine ihtiyacı vardır. Sitenizin görüntü, yazı ve video gibi tüm içerikleri fiziksel sunucularda depolanır. Kullanıcılar internet adresinizi yazdıklarında bu sunucular üzerinden web sitenizin içeriklerini güvenli bir şekilde görüntüleyebilir.

» Hosting paketini kalıcı olarak satın alabilir miyim?

Sonsuza kadar çalışacak bir hosting hizmeti satın alınamaz. Paylaşımlı hosting paketinizi (Alan Adı Tescilinde olduğu gibi) en fazla 10 yıllığına kiralayabilirsiniz. Bu süre içinde tüm kullanım hakları size ait olacaktır. Hizmet yenilemesini devam ettirmek istediğinizde hosting hesabınız çalışmaya devam edecektir.
sosyal-6
sosyal-7

7- Kurumsal E-Posta

» Kurumsal E-Posta nedir?

Kurumsal e-posta, sahip olduğunuz şirkete ait web projesinin alan adı uzantısını içeren mail adreslerine verilen isimdir. Örneğin; destek@reklamdestegi.com gibi. Bu mail adresi işletmenize ait kurumsal mail adresinizdir.

» Kurumsal E-Postanın Önemi ve Faydaları Nelerdir?

İşletmenize ait web projenizin uzantısına sahip bir e-posta ile mail göndermek, firmaların ve müşterilerin size olan güvenini arttırır.
Kullanıcıların işletmenizin web sayfasına göz atmasına destek olur, mail uzantınız üzerinden sahip olduğunuz web projesinin de tanınmasını sağlarsınız.
Kurum içi yazışmalarda kontrolü ve güvenliği üst düzeye çıkarır. Tüm kurum içi yazışmaları tek bir noktada toplayabilir, dilediğiniz zaman göz atabilirsiniz.

7 Dijital İçeriği, Tek Paketle Satın Alın.

1- Web Sitesi ✓ 2- Google SEO ✓ 3- Sosyal Medya ✓ 4- Sosyal Medya Sponsor Reklam Yönetimi ✓ 5- Alan Adı Tescili ✓ 6- Hosting + SSL Güvenlik Sertifikası ✓ 7- Kurumsal E-Posta Hizmetlerine Sahip Ol!

3 AŞAMADAN OLUŞAN

Dijital Sistemimizle Tanışın!

1
PAKETİNİ SEÇ
İşine ve hedeflerine uygun olan paketi seç.
2
BİLGİLERİNİ GİR
Dijital Asistanımız ile; seçtiğin paketin içerik bilgilerini oluştur.
3
KISA SÜRE İÇİNDE İŞLERİN HAZIR!
Tasarımcılarımız kısa süre içinde paket içeriğini tamamlayıp yayına alsın.

TÜM PAKETLERİ KARŞILAŞTIR

paket-k1
paket-k2
paket-k3
paket-k4
MÜŞTERİ TEMSİLCİMİZ İLE BİRLİKTE

Size Uygun Paketi Seçmek İçin;