BİZİM HAKKIMIZDA NE DEDİLER?

Bizim İçin

"Müşteri
Memnuniyeti"

İşten Önce Gelir.

Tutkulu Bir Şekilde Çalışırız.

Mike Rowe’nin de söylediği gibi “Tutkunuzu takip etmeyin. Onu yaşayın.” perspektifine uyarak çalışırız.

Büyük işleri parçalara ayırırız.

İşimizi yaparken önemli işleri parçalara ayırma ve bu yolla onları daha ilgi çekici hale getirmemiz gerektiğine inanarak çalışırız.

Bizim Hakkımızda Ne Dediler?

Klima Mersin

klima Mersin olarak işimizi dijitale taşıdıktan sonra işlerimizde %200 artış oldu. Web sitesi, Google seo ve Google Reklamları ve Sosyal Medya tasarımlarımız bizi kısa sürede bu başarıya ulaştırdı. Dijitalleşme sürecinin her adımında yanımızda olan reklamdesteği.com’a ve çalışanlarına teşekkür ederiz.

Usta Enzo

Fırın ve Izgara çeşitlerinin yapıldığı Usta Enzo markamızın sosyal medya, web sitesi ve google harita kaydı işlerimiz için reklamdesteği.com’u tercih ettik. Hem fiyat hem de zaman tasarufu açısından reklamdesteği.com’la çalıştığım için çok memnunuz. Destek ekipleri ve grafik tasarım ekibi her soruna hızlı dönüşler sağlayarak işimizi büyük anlamda hızlandırdı. Yemek işinde olan meslektaşlarıma full+full paketini kesinlikle önerebilirim. Bir restoran/lokantanın ihtiyaç duyabileceği tüm reklam-tanıtım işlerini piyasa fiyatlarının çok altında, üstelik çok iyi kalitede alabilirler.

Mezitli Taksi

İnsanlar artık taksi çağırmak için bile interneti ve cebindeki telefonunu kullanıyor. Bu nedenle yeni müşterilerime ulaşabilmek için reklamdestegi.com’dan bir paket satın aldım. İş’imi web’e taşıdıktan sonra yoğunluğum arttı ve müşterilere yetişemez oldum 🙂 Tekrar reklamdesteği.com’a teşekkür ederim.

İşletme Sahibi

Organik Bebe olarak iş’imi internete taşıma konusunda kaygılarım vardı. reklamdesteği.com kaygılarımı gidererek, web’de ve sosyal medyada yerimi almama yardımcı oldular. İletişim yönleri çok kuvvetli olmasının yanı sıra iş’imi dijitale taşıdıktan sonra da desteklerini sürdürdükleri için reklamdesteği.com’a teşekkür ederim.

Fatih Otomotiv

Fatih Otomotiv olarak reklamdesteği.com’u seçmemdeki en büyük etken fiyatları oldu. Paketlerin içeriğine baktım daha sonra fiyatlar çok uygun geldi ve çalışmaya başladık. Gerek sosyal medya gerekse web sitesi aşamalarında, yenilikçi fikirleri ve tasarımlarıyla gerçekten çok memnun kaldık.

AGS Dekor

reklamdestei.com ile bu yıl çalışmaya başladık ve yıllarca çalışacağız. Fiyatlar ve Performans çok iyi, ayrıca destek kısmını da unutmamak lazım, her zaman destek aldık ve gerçekten her konuyu da birden fazla çözüm yoluyla hallettik. Sundukları hizmetlerin fiyatları da gerçekten çok uygun. Dijitalleşmek istiyorsanız mutlaka reklamdesteği.com’u denemelisiniz.

A&C Fuar Organizasyon

Bir arkadaşımın tavsiyesi ile reklamdesteği.com ile tanıştım. Çalışma sürecimiz, reklamdestegi.com’un dijital sistemi sayesinde çok hızlı gerçekleşti. Hazırlanan tasarımlarımızı çok beğendik. Sosyal medya postları için reklamdesteği.com ile çalışmaya devam ediyoruz. İşletmemizi dijitale taşıdıktan sonra iş yoğunluğumuz arttı. Tüm bu süreçte hızlı ve pratik yaklaşımları için reklamdesteği.com’a teşekkür ederiz.

İş'te Aradığın

Reklam Desteği!

relamdestegi-logo-1